OYUN

Yanloong Dragon Kardeşler oyunu
En yeni ve en güzel oyunların yer aldığı sitede birbirinden güzel oyunlar, oyunları oynayacak kişileri bekliyor.
Durma ! en yeni oyunlar seni bekliyor !
OYUNU PAYLAS

PAYLAS


Gizlilik & iletisim
Yanloong Dragon Kardeşler
En yeni oyunlar > Çizgi Film

Yanloong Dragon Kardeşler oyunu

Yanloong Dragon Kardeşler oyunu oyna - En güzel ve en yeni yanloong dragon kardeşler oyununu flash olarak bedava oyna.
Yanloong dragon kardeşler yeni bir maceraya atılıyor. Oynayınca bağımlılık yapacak olan bu gelişmiş savaş oyunun iki kişi oynayabiliyorsunuz. İster arakdaşınız ister kardeşinizle oyayabileceğiniz bu efsane iki kişilik yanloong dragon kardeşler oyununda oyunadam.com olarak başarılar dileriz.

Oyunun boyutu 18MB. Bu biraz geç yükleneceğini söylüuyor. Yaklaşık 1 dakika bekleyebilirsiniz. Oyun yüklenince yapmanız gerekenler şöyle : İlk önce tek kişilik(1 player) mi yoksa 2 kişilik(2 players) mi oynayacaksınız onu seçin. Daha sonra "New Game" butonuna tıklayın ve karşınıza gelen seçenklerden yukarıdan aşağıya doğru artan zorluk derecelerinden birisini seçin. Ardından 1. oyuncu karakterini seçmek için "J", ikinci oyuncu dragon kardeşlerden birisini seçmek için "1" tuşunu kullanın. Ve başlayın.

Oyunu 1. ve 2. oyuncu oldukça kalabalık bir tuş grubu ile oynuyor.
  • 1. Oyuncu : Hareket etmek için W,A,S,D tuşlarını kullanmalı. U,I,O,J,K,L zıplama, vurma, durdurma gibi hareketleri yapın.
  • 2. Oyuncu : Hareket etmek için yön tuşlarını kullanırken rrakibe atak, oyunu durdurma, zıplama gibi aktiviteler için 1,2,3,4,5,6 tuşlarını kullanıyor.